פאנל: הצמיחה העתידית של תחום המניבים

הירשם עכשיו

לצפייה בכל תכני האתר המקצועיים
שם המרצה: תפקיד:
מנכ"ל גב- ים "גב-ים", היא חברה העוסקת בתכנון, הקמה, שיווק, השכרה, תחזוקה וניהול פארקים לתעשיות עתירות מדע, מבנים לתעשייה, מסחר, לוגיסטיקה וחניונים, משרדים ומגורים. ניירות הערך שלה נסחרים בבורסה לניירות ערך בתל אביב. מניית החברה כלולה במדד תל אביב 125. מה יהיה האתגר הניהולי הגדול שלך בשנה הבאה? “אנחנו פועלים בראייה רחבה ובאסטרטגיה ארוכת טווח, וכל הזמן מאזנים בין זה לבין המשבר. ההתמודדות שלנו היא יומיומית. גם אם בסוף 10%–20% מהעובדים יישארו לעבוד מהבית, זה לא ישנה מבחינת שטחי המשרדים. מה שקורה היום לא יהיה קבוע, ולא ייתר את הדבר האמיתי של לעבוד מהמשרד. חברות ההייטק שעובדות אצלנו הן קטר וסוג של מאיץ בעולם המשרדים, והן יובילו את המגמות בשוק”.
שם המרצה: תפקיד:
המנכ״ל היוצא של אפריקה מגורים, מצטרף להנהלת גזית גלוב, כמשנה למנכ״ל החברה, חיים כצמן, וכסמנכ״ל תפעול (COO). במסגרת תפקידו ירכז הוד את הפעילות התפעולית של הקבוצה בדגש על אירופה וישראל, ויוביל את פעילותה בתחומי הייזום, ההשבחה והפיתוח של נדל"ן מניב, לרבות מגורים להשכרה, משרדים ומסחר.
שם המרצה: תפקיד: https://www.pazgroup.co.il/
דניאלה הקימה את פז כלכלה והנדסה בשנת 1996 אותה ניהלה מאז ועד היום. במהלך השנים הובילה דניאלה את פז כלכלה והנדסה תוך הרחבת תחומי עיסוקה והיקף פעילותה עד להפיכתה לחברת יעוץ הנדל"ן המובילה בישראל. דניאלה משמשת כיועצת בכירה בכל המחקרים והסקרים הנעשים בפז כלכלה והנדסה ומוכרת כבעלת מומחיות רחבה וייחודית בתחום הנדל"ן על כל היבטיו. ניסיונה הרב של דניאלה ומעמדה כבת-סמכא עומד בבסיס שיתופה בצוותי חשיבה, ועדות היגוי ופורומים מקצועיים של משרדי ממשלה וגופים ציבוריים אחרים ולהיותה מרצה מבוקשת במסלולי הכשרה מובילים בתחום הנדל"ן באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ. דניאלה בעלת תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה וניהול, מוסמכת במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב משנת 1995 ושמאית מקרקעין.
שם המרצה: תפקיד:
שם המרצה: תפקיד:
ראש עיריית ראשון לציון, ומייסד ויושב ראש סיעת "הירוקים + הצעירים" במועצת העיר ראשון לציון. כמו כן, שימש כסגן וממלא מקום ראש העיר תחת ראש העירייה הקודם דב צור. קינסטליך היה חבר במהלך השנים בדירקטוריונים בחברות ציבוריות כגון: החברה העירונית ראשון לציון לביטחון ולסדר הציבורי, החברה הכלכלית ראשון לציון, החברה העירונית ראשון לציון לתרבות ספורט ונופש, החברה הממשלתית "הכפר הירוק" וב"איסתא", וכן שימש כמנהל בינוי ותשתיות במסלול האקדמי המכללה למינהל בראשון לציון.
שם המרצה: תפקיד:
מנכ"ל החברה החל מחודש ספטמבר 2020. מינואר 2016 מכהן כמנכ"ל חברת הבת, אמות יזום ופיתוח נדל"ן בע"מ, זרוע היזמות, הפיתוח וההקמה של החברה. בין השנים 2008 עד 2016 כיהן כסמנכ"ל ההנדסה בחברה וכמהנדס החברה. בעבר ניהל את חטיבת הבניה בחברת רסקו. מר אבודרהם הנו מהנדס אזרחי (B.sc) מוסמך למדעים מהטכניון, מוסמך בנדל"ן (M.R.E) מהטכניון, ומוסמך במנהל עסקים ( Executive M.B.A) מאוניברסיטת בר אילן.