פאנל: כל הרפורמות והשינויים- 2022!

הירשם עכשיו

לצפייה בכל תכני האתר המקצועיים
שם המרצה: תפקיד:
ניסיון של 15 שנים במערכת הבנקאית ובשוק ההון. הקים מערכי אשראי בנקאיים והתמחה במימון בנקאי לענף הבנייה למגורים ולמשכנתאות. מנכ"ל אקסלנס השקעות. מנכ"ל בנק ירושלים. מנהל מרכז ההשקעות במשרד הכלכלה. סגן מנהל אגף התקציבים באוצר. BA בכלכלה MBA במנהל עסקים (התמחות במימון) מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
שם המרצה: תפקיד:
י.ח. דמרי בניה ופיתוח נוסדה בשנת 1989 על ידי יגאל דמרי, ונחשבת לאחת מחברות הבניה הגדולות בישראל בתחום הבניה למגורים לפי נתוני Dun&Bradstreet. בשנת 2004 הונפקה החברה והפכה לציבורית וניירות הערך שלה נסחרים בבורסה לניירות ערך בתל אביב. לחברה חוסן פיננסי מהגבוהים בענף הנדל"ן בישראל (נכון לדוחות המפורסמים 31.12.16). לחברה הסמכה לתקן ISO 9002 והיא מקימה את הפרויקטים שלה בעצמה. יש לה מחלקת ביצוע עצמאית שאחראית על ביצוע כל עבודות הבנייה, החל משלב הביסוס ועד לסיום הבנייה. מטה החברה נמצא בעיר נתיבות. בחברה מועסקים מעל 200 עובדים. בעל השליטה בחברה הוא יגאל דמרי. ניירות הערך שהנפיקה החברה נכללים במדדי בורסה מובילים. ביניהם ת"א-90, ת"א-125, ת"א-נדל"ן ותל בונד.
שם המרצה: תפקיד:
שימשה בתפקידה האחרון כמנהלת אגף פרויקטים לאומיים במנהל. במסגרת תפקיד זה קידמה את התוכנית האסטרטגית של מדינת ישראל לתעסוקה - כולל גיבוש מדיניות תכנון ארוכת טווח לשטחי התעסוקה בכלל המדינה, בשיתוף ובתיאום משרדי ממשלה; הייתה אחראית על נושא תכנון התחבורה ברמה אסטרטגית; שימשה מנהלת שימור ארצית; הייתה אחראית על קידום תוכניות ארציות מפורטות לתשתיות על, התומכות בפינוי מחנות צה"ל (תמ"א 47), ועל תוכנית מפורטת לדרום הוד השרון - "צפון הירקון" (תמ"א 48); ושימשה ממלאת מקום מנכ"לית מנהל התכנון כיו"ר ולנת"ע.
שם המרצה: תפקיד: https://il.linkedin.com/in/%D7%91%D7%9F-%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%A1%D7%98-6aa137182
בן מיוסט הוא בן 40, אב לארבעה, נשוי להילה. הוא בעל תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית, תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת ת"א, התמחה במשפטים בבית המשפט העליון ובעל רישיון עורך דין. בן מיוסט הוא בוגר (בהצטיינות) של תכנית הצוערים לשירות המדינה, במסגרתה עבד במשרד ראש הממשלה ובמשרדי הפנים, הביטחון והמשפטים. כיהן במשך שנים כמנכ"ל החברה הכלכלית עכו והוביל שורה של מהלכים בעיר ובפיתוחה. החל משנת 2015 מכהן כמנכ"ל כלכלית לוד, החברה הכלכלית של העיר, ומוביל את יישום הסכם הגג הממשלתי.
שם המרצה: תפקיד: https://www.gindi-caspi.co.il/
בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל-אביב. עו"ד זיו כספי הינו מייסד המשרד ושותף בכיר, ונמנה על עורכי הדין המובילים בתחום הנדל"ן בישראל עוסק בייעוץ וליווי עסקאות נדל"ן מורכבות בישראל ובחו"ל, מוביל מיזמים בתחום ההתחדשות העירונית וממומחה בפיתוח מיזמי נדל"ן מורכבים עבור לקוחותיו – חברות בניה, חברות קבלניות וחברות יזמיות מובילות בפעילותן בארץ ובחו"ל. בנוסף מחזיק עו"ד כספי במומחיות מיוחדת בתחום שינויי יעוד קרקע והוא בעל ניסיון רב בפעילות במגזר החקלאי מול כלל המערכות והרשויות לרבות אל מול מינהל מקרקעי ישראל. עו"ד כספי עומד בראש דסק חו"ל של הפירמה, ומרכז את כל פעילות המשרד אשר מחוץ לארץ. כמו כן, מכהן עו"ד כספי כחבר ומייעץ לגורמים ורשויות בתחומי התמחותו בועדת תכנון ובניה של לשכת עורכי הדין בישראל. עקב פעילותו הענפה בתחום ההתחדשות העירונית, לרבות מעורבות בהליכי חקיקה, ישיבות ממשלה וקידום התחום, מונה עו"ד כספי כיו"ר הועדה להתחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין בישראל.
שם המרצה: תפקיד: https://land.gov.il/About/Pages/Tzover_PositionHolders.aspx
עו"ד אפריאט שימשה במשך שנים כיועצת המשפטית במרחב ירושלים, ולאחר מכן מונתה לסגנית בכירה יועמ"ש מקרקעין ברמ"י. לאחרונה מונתה בפועל לתפקיד מנהל מרחב ת"א שפרש.
שם המרצה: תפקיד:
שירה ברנד היא עורכת דין ומתכננת ערים, הייתה סגניתה של בינת שוורץ כאשר זו עמדה בראש מנהל התכנון. לאחר פרישתה של שוורץ ובמשך עשרה חודשים עד ספטמבר 2017, ברנד הייתה ממלאת מקום מנהלת מינהל התכנון. מאז ועד עתה מכהנת כיו"ר הוועדה המחוזית מרכז. נציבות שירות המדינה אישרה את מינויה הזמני כסגנית ראש מטה הדיור. אם הממשלה הבאה תחליט לבטל את מטה הדיור, ברנד תחזור לתפקיד בוועדה המחוזית. אם המטה ימשיך לפעול באופן קבוע, יתקיים הליך איתור ומינוי כמקובל בשירות הציבורי. מינויו של לפלר כמחליפה הזמני של ברנד עדיין לא אושר סופית, הוא מחייב חתימה של שר האוצר משה כחלון לאחר התייעצות עם נציב שירות המדינה. מחוז מרכז נחשב למורכב מבין שש המחוזות של מנהל התכנון, הוא כולל את כל ערי מרכז הארץ למעט גוש דן. מקודמות בו תוכניות ענק לבנייה למגורים ובו עוברות רוב תשתיות המדינה. למרות זאת, זו הפעם השנייה בחמש השנים האחרונות שהוועדה המחוזית מרכז מתפקדת ללא יו"ר במשרה מלאה. בין אוגוסט 2015 לספטמבר 2017 מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד מילא את התפקיד על תקן ממלא מקום.